Dom

Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd

profil firmy

PAPIER FUYIto marka firmy Xiamen Fuyilun Industry and Trade Co., Ltd., która została założona w 2005 roku, od prawie 17 lat zajmuje się produkcją produktów gastronomicznych.FUYI PAPER jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań do pakowania żywności w Chinach.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom zrównoważonych, wysokiej jakości i opłacalnych opakowań wykonanych z materiałów nadających się do kompostowania i recyklingu.

NASZA MISJA:Tworzenie zrównoważonych opakowań dla lepszego życia i planety.NASZE PRODUKTY: Dostarczamy jednorazowe pojemniki na żywność, takie jak kubki, miski i talerze z różnych materiałów kompostowalnych (papier siarczanowy, wytłoki z trzciny cukrowej i skrobia kukurydziana itp.), A oferowane przez nas opcje pokrywek to papier, PLA, PP i PET.Ciężko pracujemy, aby produkować zrównoważone opakowania, aby zmniejszyć wpływ na Ziemię.

 

Chiny Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Dzięki wieloletniemu rozwojowi stworzyliśmy doskonałą sieć sprzedaży i zintegrowany system obsługi posprzedażnej w kraju i za granicą, co pozwala firmie świadczyć terminowe, dokładne i wydajne usługi oraz zdobywać dobrą reputację klientów. Produkty są sprzedawane w całych Chinach i eksportowane do ponad 30 krajów i regionów, takich jak Europa, Ameryka, Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Południowa, Bliski Wschód i Afryka. Produkcja, wielkość sprzedaży i skala są na pierwszym miejscu w tej samej branży.

Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Fuyilun

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-2,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd Certyfikaty Chiny Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd Certyfikaty Chiny Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd Certyfikaty Chiny Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd Certyfikaty