Dom

Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna

  Mamy czysty i schludny, szeroki warsztat oraz zespół produkcyjny i rozwojowy z bogatym doświadczeniem, zapewniający silne wsparcie dla twoich badań i rozwoju oraz potrzeb produkcyjnych! Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świat. Jeśli interesuje Cię którykolwiek z naszych produktów lub chcesz omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością oczekujemy nawiązania udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

 • OEM / ODM

  Ciągłe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości. Nasi wysoce zaangażowani pracownicy sprzedaży nigdy nie uniknęli starań, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania klienta. Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy lub branży.

 • R & D

  Nasza firma ma podstawowy zespół z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie misek papierowych i kubków papierowych, dostarczając jednorazowe miski papierowe, miseczki papierowe kraft, niestandardowe jednorazowe kubki papierowe, biodegradowalne kubki papierowe kraft i tak dalej.

  Over the years, we focus on Paper Bowl and paper cups production, With enthusiastic, professional and efficient production design and sales service team. Z biegiem lat koncentrujemy się na produkcji misek papierowych i kubków papierowych, z entuzjastycznym, profesjonalnym i wydajnym zespołem ds. Projektowania i sprzedaży. The quality of our products is checked by the inspection of the exported products and 100% of the total inspections are conducted. Jakość naszych produktów jest sprawdzana przez kontrolę eksportowanych produktów i przeprowadzane jest 100% wszystkich inspekcji. Choosing us means choosing high quality products and excellent services. Wybór nas oznacza wybór wysokiej jakości produktów i doskonałych usług.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 13459256566

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)